Sağlık

Sağlık Haberleri

Taşeron doktorluk mu?

Özel sağlık kuruluşları bir süredir, çalışanları olan hekimlerden, şirket kurarak kendilerine hizmet faturası kesmelerini ve ücretlerini bu fatura karşılığında ödemeyi istiyor, çalışanlarını da buna göre yönlendiriyor.

Asistan hekimlerin psikolojileri bozuldu

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Asistan Hekimlerinden hastanede yaşanan sorunlara ilişkin basına ve kamuoyuna duyuru yapıldı.

Hepatiti Önleyin; Hemen Harekete Geçin

Hepatit, en basit anlamıyla karaciğerin iltihabıdır ve pek çok nedene bağlı olarak oluşabilir. Bu nedenlerin başında viral enfeksiyonlar gelmektedir. Viral hepatitlere sebep olan farklı virüs tipleri (A,B, C, D ve E) bulunmaktadır. Dünyada yılda 1,4 milyon insanın bu virüs tiplerine bağlı hastalıklardan öldüğü tahmin edilmektedir.

Dedektör bu adamı gösteriyor.

Midesinden çıkanlara inanamayacaksınız.

Doktora hakaret ceza ile sonuçlandı

Manisa Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi Acil Servisinde görevli doktora, muayene sırasında "yapacaksın lan" şeklinde küfrettiği için "kamu görevlisine hakaret' suçundan yargılanan sanığa, 7 bin 80 lira ceza verildi.

Sarayönü'ne Diyaliz Ünitesi Kuruluyor

Sarayönü’ne Diyaliz Ünitesi Kuruluyor Konya Kamu Hastaneleri birliği genel Sekreterliğinden yapılan açıklamaya göre;

Karnımda defans var, iç kanama olabilir

Suruç’ta gencecik bedenleri yaşamdan koparan patlama, geride yarım kalan hayatlar ile hafızalardan silinmesi zor fotoğraflar bıraktı.

Hemşire darp edildi.

Ordu Fatsa İlçe Devlet Hastanesinde hasta yakını bir hemşireyi darp etti..

Sağlık Personeli

Toplam 923 haber.